Zem. objekt s pozemky 4.266 m2, Bransouze (okr. Třebíč)

Ev.č. 2022003

Nabízím k prodeji zemědělský objekt, bývalý areál rybích sádek, v obci Bransouze (okr. Třebíč, Vysočina). Areál má rozlohu 4.266 m2. Na pozemku se nachází sedm nádrží různých velikostí s přírodními břehy, skladovací prostory a technická, jednopatrová budova o ploše 78 m2 s číslem popisným (nové krovy, nová střecha, budova je suchá, zaizolovaná, rozvody elektřiny v mědi, vytápění kamny na tuhá paliva, solární panel), kterou je možno využít pro ubytování správce či zaměstnanců areálu. Užitná plocha budovy činí 145 m2, Dále jsou k dispozici nové přístřešky pro další skladování materiálu, popřípadě pro parkování automobilů. Pozemky jsou dle územního plánu určeny pro zemědělskou výrobu.

Sádky byly napouštěny ze sousedního rybníka, patřícího Lesům ČR. Rybník je napouštěn z přilehlých studničních vrtů a potoků, v současnosti prochází rekonstrukcí (včetně odbahnění, rekonstrukce hráze a přepadu), která bude trvat do června 2023. Rybník je možné získat do pronájmu a po pěti letech bude nabídnut k odkupu.

Inženýrské sítě:

elektřina: 230V + 400V + fotovoltaika

pitná voda: z nedaleké studny (není přivedena na pozemek), obecní vodovod vede podél pozemku (možnost napojení)

odpad: chemické WC

plyn: NE

příjezdová cesta: asfalt + zpevněný povrch

Třída energetické náročnosti G, nedodán štítek EN.

Pro více informací kontaktujte makléře nemovitosti.

Cena uvedena včetně provize, včetně kompletního právního servisu, včetně advokátní úschovy, včetně administrativy spojené s katastrem nemovitostí, včetně kolku, včetně přepisu médií, včetně předávacího protokolu, neplatíte DPH z provize.

Financování zajištěno.

Cena: 3.990.000 Kč