Odhad ceny nemovitosti

05.01.2022

Chcete znát skutečnou, aktuální cenu Vámi kupované, či prodávané nemovitosti? Není nic jednoduššího než si ji nechat zjistit. 


Proč si objednat službu "Odhad ceny nemovitosti"?

Dozvíte se v ní, jakou má Vaše prodávaná, či naopak kupovaná nemovitost aktuální hodnotu. Předejdete tak znehodnocení svých úspor z důvodu nadhodnocení kupované nemovitosti. Naopak v případě prodeje může Vaše vlastní stanovení ceny vést k podhodnocení nemovitosti a vy tak nedostanete aktuální hodnotu, za kterou je nemovitost možno prodat. 

Jaké informace získáte:

Bude Vám stanovena tržní cena nemovitosti dle posouzení a srovnání obdobných inzerovaných a zrealizovaných prodejů v dané lokalitě. Tržní odhad není stanoven koeficienty klasického znaleckého posudku, který vypočítává cenu teoretickou. Odhadnutá tržní cena vychází z průměrných cen prodaných nemovitostí o podobné velikosti a stavu na základě dostupných informací, včetně zohlednění aktuální situace na realitním trhu. 

Celková cena služby: 2.000 Kč

Informace

Je dobré rovněž zmínit, že tento druh odhadu je v některých případech přijímán i v soudních řízeních. Není to však pravidlem a vždy záleží na rozhodnutí příslušného orgánu.

Máte o službu zájem?