Údržba, opravy, správa nemovitosti

29.06.2022

Možná se budete divit, že na stránkách realitního makléře nalézáte "hodinového manžela". Rozhodně jste se nespletli, jste zde správně. Makléřina je pro mě hlavní náplní práce, avšak každý potřebuje občas vypnout a věnovat se svým koníčkům, odreagovat se. Řekl jsem si tedy, že Vám nabídnu i službu "hodinového manžela", jelikož drobné opravy na své nemovitosti potřebuje občas každý a jak víme, ne vždy je potřebný řemeslník v dosahu. Níže se dozvíte veškeré podrobnosti, jako je například rozsah prací, kam jsem schopen za Vámi dojet a samozřejmě i cenu služeb. Tak pojďme na to.......

Obsluhovaná oblast

Obsluhovanou oblastí se rozumí počáteční bod v městysu Křižanov (okr. Žďár nad Sázavou) + 60 km. Pokud však jste na mých stránkách i z větší vzdálenosti ozvěte se, jistě něco vymyslíme.

Služby

Údržba

Každá nemovitost potřebuje pravidelnou údržbu. Především pak údržbu preventivní. Jistě nechcete, aby se Vám něco rozbilo v tu nejnevhodnější dobu. Murphyho zákony však fungují s drtivou přesností.

Opravy

Kape Vám kohoutek či netěsní okna? Potřebujete přidělat poličku, vyměnit vypínač, zprovoznit světla? Máte poškozený kabel nebo potřebujete další zásuvku? A mnoho dalšího .....  

Malování

Připravím, vymaluji, uklidím.

Montáže

Potřebujete smontovat nábytek, postavit kuchyň nebo jen umístit regály? Máte nevyužité místo, které chcete zaplnit policemi?

Zahrada

Posekám a upravím zahradu, opravím cesty, zrekonstruuji okrasné záhony.

Ostatní

Seřizovaní plastových oken, broušení špaletových oken a následné lakování, broušení dřeva, broušení nožů, montáž nábytku, kuchyní, opravy drobných poškození na nemovitosti atd.

Stavební práce, kácení dřeva

Zajišťuje externí firma. 

Ceník

Konzultace

před započetím prací přijedu posoudit jejich rozsah a provedu odhad ceny

zdarma

Sazba

počítá se každá započatá 1/2 hodina

200 Kč za 1/2 hodiny (jeden pracovník)

Víkendy/státní svátky

počítá se každá započatá 1/2 hodina 

250 Kč za 1/2 hodiny (jeden pracovník)

Doprava

zdarma Křižanov, Kundratice (okr. Žďár nad Sázavou)

5 Kč/km

Senior sazba

senioři od 70let věku

sleva 25 %

Náklady na materiál

nakoupený materiál je bez přirážky z mé strany

dle dokladu

Záloha na materiál

pouze v případě, pokud bude pořizovací cena potřebného materiálu nad 500 Kč

nad 500 Kč